Пам’ятка першокурсника!

Як працювати з підручником Не поспішаючи прочитай весь матеріал. Читаючи текст уперше, не намагайся відразу запам’ятати його весь, а прагни, насамперед, зрозуміти його основні положення. Зрозумівши прочитане, дай відповіді на запитання, розміщені в кінці параграфа або задані викладачем. Якщо на уроці зроблено записи в зошиті – перечитай їх. Якщо в Читати далі …

Корисні поради щодо розвитку пам’яті

Розпочніть змінювати в собі те,що ви хочете змінити в навколо.Махатма Ганді 1.Ваша пам’ять – не тільки те, що Ви пам’ятаєте, але і те, що ви забули. Підтримуючи в формі вашу увагу, ви підтримуєте гнучкими і «м’язи пам’яті». 2.Звертайте увагу тільки на те. що ви хочете запам’ятати. Не намагайтеся утримувати в Читати далі …

Пам’ятка студенту, який проживає в гуртожитку

У кожного є час для самопідготовки. Використовуйте його продумано та раціонально. Продуктивність твоєї праці забезпечує її продумана організація. Пам’ятай! Навчання – це складна і напружена розумова праця, яка вимагає від людини серйозних вольових зусиль і організованості. Результати цієї праці залежать тільки від тебе, твого бажання і вміння вчитися. Готуватись до Читати далі …

Співбесіда з роботодавцем

Слід завчасно підготуватися до співбесіди. Зберіть інформацію про: Місце розташування; Час існування; Розміри; Прибутковість; Основні послуги чи продукція; Головні клієнти; Основні конкуренти; Місце в рейтингу подібних компаній\підприємств; Рівень заробітної плати працівників; Відомості про керівництво; Нові події, контракти, проекти за останній час. Формула успіху самої співбесіди Пунктуальність + ввічливість + належний Читати далі …

Рекомендації щодо підготовки студентів до ЗНО

Оберігайте свою дитину від надмірної тривожності, адже це може вплинути негативно на проходженні тестування. Дитині завжди передається хвилювання батьків, однак через брак життєвого досвіду впоратися з ним значно складніше. Тож станьте для неї прикладом урівноваженості та впевненості. Підтримуйте впевненість дитини у власних силах, частіше хваліть, підбадьорюйте. Адже страх припуститися помилки Читати далі …

Підготовка до ЗНО

Послідовність підготовки до ЗНО Розробіть план підготовки до ЗНО: визначте обсяг роботи на кожний день, тиждень. Заплануйте, коли саме ви вивчатимете той чи інший розділ, ту чи іншу тему. Психологи радять розпочинати з найцікавішої теми – це допоможе швидко звикнути до режиму роботи. Після кожної години занять обов’язково робіть перерву Читати далі …

Впевнено готуємося до ЗНО і ДПА

Шановні студенти і батьки, пропонуємо до Вашої уваги перелік онлайн ресурсів для підготовки до ЗНО і ДПА. https://prometheus.org.ua/zno https://besmart.eduget.com https://znoclub.com http://online.zno.ua http://zno.if.ua http://osvita.ua http://ukr-mova.in.ua http://webpen.com.ua