Участь студентів МК СумДУ у конкурсах , конференціях, олімпіадах, конференціях
у 2014-2015 н.р.
№ | ПІБ студента | Назва заходу | Місце | ПІБ керівника |
1
2 3 4 5 6 |
Гахун Андрій-402-о
Гаджиєв Марат-204-х Горпінченко Анастасія-213-вс Комендантова Анастасія-213-вс Редька Фелікс-213-вс Чілікіді-Сініченко Анжеліка-213 |
Міський чемпіонат з інтелектуальних ігор на приз «Комсервісу»
|
І 26.11.14 серед ВНЗ І-ІІ р.а. |
Бондаренко Д.І.
|
1
2 3 4 5 6 |
Гахун Андрій-402-о
Гаджиєв Марат-204-х Горпінченко Анастасія-213-вс Комендантова Анастасія-213-вс Редька Фелікс-213-вс Чілікіді-Сініченко Анжеліка-213 |
Міський чемпіонат з інтелектуальних ігор серед команд 2-5 кур ВНЗ ІІІ-ІV рівня | ІІ
3.12.14 |
Бондаренко Д.І.
|
1
2 3 |
Редька Фелікс-213-вс
Єндальцева Альбіна-113-вс Погребний Віктор -113-вс |
Конкурс творчих робіт «Рідна мова-моя честь і гідність» на базі СДПУ ім. А.Макаренка | І
ІІ ІІ |
Пономаренко Н.П.,
Гуржій С.М. |
1
2 |
Лисенко Маргарита-213 вс
Головенко Євгенія-213 вс |
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з укр. мови | І
ІІІ |
Гуржій С.М. |
1
2 |
Єременко Анна-108-е
Сітало Алла-108-е |
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики | ІІІ
ІІІ |
Вороніна Н.К. |
1
2 |
Чорнобай Марина-310- і
Шепелєв Дмитро-210-і |
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з Інформ. і ОТ | ІІ
ІІІ |
Лобова В.В. |
1 | Комендантова Анастасія-213 вс | Обласний етап олімпіади з англ. мови | І | Безматна Г.І. |
1
2 3 |
Потапов Дмитро-201-о
Столяр Микола-110-і Шепелєв Дмитро-210-і |
Обласний конкурс краєзн. проектів | ІІ | Титаренко А.В. |
1
2 3 4 5 |
Грищенко Ярослава-308-е
Шевченко Ірина -208-е Копосова Ірина-208-е Бунчукова Ольга-208-е Москальова Оксана -308-е |
Обласний брейн-ринг | ІІ | Крамінська Г.В. |
1 | Глазунова Валерія-102-о | Обласний етап олімпіади з
хімії |
ІІ | Пальмова І.О. |
1
2 3 |
Маренич Михайло-406-л
Рясний Андрій -406- Литвинов Віктор -406-л |
Всеукраїнський конкурс науково-творчих робіт з металургії серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації
27.03.2015 року |
ІІ | Гальченко І.Г. |
Участь студентів МК СумДУ у конкурсах , конференціях, олімпіадах, конференціях
у 2015-2016 н.р.
№ | ПІБ студента | Назва заходу | Місце | ПІБ керівника |
1
|
Швець Анна-108е | ІІ тур Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика | ІІ | Пономаренко Н.П. |
2 | Смик Каріна-213 вс | ІІ тур Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу з української мови ім. Тараса Шевченка 12 грудня 2015 | ІІІ | Гуржій С.М. |
3 | Дяченко Єгор-410-і
Кір’ян Максим-410-і Танський Сергій-410-і |
VІІ студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку»
20 грудня 2015 |
І | Ананченко Ю.М.
Ровна А.В. |
4 | Смик Каріна-213 вс | ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови 21 лютого 2016
ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови 20-21 квітня 2016 |
І
6 рейтинг, диплом – номінація за грамотність |
Гуржій С.М. |
5 | Верещага Сергій-108е | ІІ (обласний ) олімпіади з англійської мови 24 березня 2016 | ІІ | Безматна Г.І. |
6 | Гаврилів Анна-110і | ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики 30 березня 2016 | І
7 рейтинг в ІІІ етапі |
Вороніна Н.К. |
7 | Шепелєв Дмитро-310і | ІІ етап Всеукраїнської
олімпіади з інформатики 06 квітня 2016 |
І
16 рейтинг в ІІІ етапі |
Лобова В.В. |
8 | Теницький Олександр110і | ІІ етап Всеукраїнської
олімпіади з інформатики 06 квітня 2016 |
ІІ | Лобова В.В. |
9 | Гончаренко Маргарита208е
Сітало Алла-208е Федоришин Іван-208е БєлоцерковськаНастя208е Бончукова Ольга -208е Сергієнко Дарина 208е |
Брейн-ринг з економ теорії
19.04.2016 |
ІІ | Крамінська Г.В. |
10 | Тимошенко Дмитро-110і | ІІ етап Всеукраїнської
олімпіади з фізики 21 квітня 2016 |
І | Голубкова І.М. |
11 | Шевченко Євген -101о | ІІ етап Всеукраїнської
олімпіади з фізики 21 квітня 2016 |
ІІ | Голубкова І.М. |
12 | Гураль Надія-310і | Обласний конкурс краєзнавчих проектів 20 квітня 2016 | ІІІ | Титаренко А.В. |
Участь студентів МК СумДУ у конкурсах , конференціях, олімпіадах, конференціях
у 2016 -2017 н.р.
№ | ПІБ студента | Назва заходу | Місце | ПІБ керівника |
1
2 3 |
Смик Каріна-313 вс
Швець Анна-208-е Глуховцов Дмитро-110-і |
ІІ тур Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика 03 грудня 2016 р | І
ІІ І |
Пономаренко Н.П.
Гуржій С.М. |
4
5 6 |
Шепелєв Дмитро.-410-і
Редя Артем -410-і Гураль Надія-410-і |
VІІІ студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку»
11 грудня 2016 р |
ІІ
ІІ ІІІ |
Ананченко Ю.М.
Ровна А.В. |
7 | Гаврилів Анна-210-і | ІІ (обласний ) олімпіади з української мови 22 лютого 2017 р | ІІ | Гуржій С.М. |
8 | Верещага Сергій-108е | ІІ (обласний ) олімпіади з англійської мови 23 березня 2017 р | ІІ | Безматна Г.І. |
9
10 |
Медведєва Катерина-110і
Білан Владислав-110і |
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики 30 березня 2017 р | І
16 місце в ІІІ етапі ІІ |
Вороніна Н.К. |
11 | Теницький Олександр-210і | ІІ етап Всеукраїнської
олімпіади з інформатики 13 квітня 2017 р |
ІІ | Лобова В.В. |
12 | Білан Владислав-110і | ІІ етап Всеукраїнської
олімпіади з хімії 15 березня 2017 р |
ІІІ | Пальмова І.О. |
13
14 15 16 17 18 |
Венедиктова Дарина-208е
Радько Вікторія-208е Швець Анна-208е Усик Неля-208е Гордєєва Аліна -208е Осьмакова Яна 208е |
Брейн-ринг з економ. теорії
18.04.2017 р |
V | Крамінська Г.В. |
19 | Білан Владислав-110і | ІІ етап Всеукраїнської
олімпіади з фізики 26 квітня 2017 р |
І | Голубкова І.М. |
20 | Коба Даніїл-308е | Осінній бізнес –форум СумДУ, створення колективних бізнес-проектів, жовтень 2016 р.
Літній бізнес –форум СумДУ, створення індивідуальних бізнес-проектів 22-23 квітня 2017 р.
|
І
Гранд на впровадження бізнес- проекту в життя |
Скороходова Л.І. |
21 | Глуховцов Дмитро-110-і | Обласний конкурс з краєзнавства
20 квітня 2017 |
Номінація
«Історія малої батьківщини» |
Бондаренко Д.І. |
Участь студентів МК СумДУ у обласних конкурсах , конференціях, олімпіадах
у 2017 -2018 н.р.
№ | ПІБ студента | Назва заходу | Місце | ПІБ керівника |
1
|
Теницький Олександр-310-і
|
ІІ етап ХІ Всеукраїнської
олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки 27 березня 2018 р |
І
(ІІІ місце в ІІІ етапі, м. Кривий Ріг) |
Лобова В.В.
|
2 | Шкарупа Даніїл-110-і
|
ІІ етап ХІ Всеукраїнської
олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки 27 березня 2018 р |
ІІ | Стайко В.В.
|
3 | Макущенко Валерія-110-і
|
ІІ етап ІХ Всеукраїнської
олімпіади з математики 28 березня 2018 р |
І
( ІІІ місце в ІІІ етапі, м. Львів)
|
Вороніна Н.К. |
4 | Харченко Діана -108-е | ІІ етап ІХ Всеукраїнської
олімпіади з математики 28 березня 2018 р |
ІІ | Вороніна Н.К. |
5 | Глуховцов Дмитро-210-і | ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови
15 березня 2018 р |
ІІ | Гуржій С.М. |
6 | Хрущов Костянтин-210-і | ІІ (обласний ) етап олімпіади з англійської мови
21 березня 2018 р |
І | Косова Т.М. |
7 | Ткаченко Володимир-104-х | ІІ (обласний ) етап
олімпіади з хімії 22 березня 2018 р |
ІІІ | Пальмова І.О. |
8 | Харченко Діана -108-е | ІІ (обласний ) етап
олімпіади з фізики 26 квітня 2018 р |
ІІІ | Комар Н.Д. |
9 | Смик Каріна-413 -вс
|
ІІ тур Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу з української мови ім. Т. Шевченка | ІІІ | Пономаренко Н.П. |
10 | Глуховцов Дмитро-210-і | ІІ тур Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика | ІІ | Гуржій С.М. |
11
12 13 14 15 |
Радько Вікторія -308–е
Швець Анна -308–е Богданець Вікторія-208-е Левенець Лілія–208–е Дубович Роман–208 – е |
Брейн-ринг з економ. теорії
18 квітня 2018 р |
ІІ | Крамінська Г.В. |
16
17 18 |
Медведєва Катерина-210-і
Грищенко Владислав-210-і Райко Дмитро-210-і |
Обласний конкурс з краєзнавства
19 квітня 2018 |
Номінація
«Історія малої батьківщини» |
Якущенко О.А. |
19
20 21 |
Рубцова Анастасія –310-і
Філатова Марина -310-і Чмутенко Анна-310-і |
ІX студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку»
25 лютого 2018 р. |
І | Ананченко Ю.М.
Ровна А.В.
|
22 | Почкун Анастасія -410-і | ІX студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку»
25 лютого 2018 р. |
ІІ | Ананченко Ю.М.
Ровна А.В.
|
23
24 25 |
Гаврилів Анна -310-і
Теницький Олександр -310-і Черняк Олена-310-і |
ІX студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку»
25 лютого 2018 р. |
ІІІ | Ровна А.В., Овсянко А.М. |
26 | Верещага Сергій-308е | Зимова бізнес – школа на базі Конгрес – центру СумДУ 12-13 січня 2018р.
Бізнес – проект «Хостел LIS» |
І | Скороходова Л.Ї. |
Участь студентів МК СумДУ у обласних конкурсах , конференціях, олімпіадах
у 2018 -2019 н.р.
№ | ПІБ студента | Назва заходу | Місце | ПІБ керівника |
1
2 3
|
Чмутенко Анна-410-і
Рибалка Єлизавета -210-і Худенко Аліна -208-е |
ІІ тур Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу з української мови ім. Т. Шевченка
20.12.2018 ІІ тур Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика 06 .12.2018 |
ІІ
ІІІ ІІІ |
Пономаренко Н.П.
Щербак С.О.. Пономаренко Н.П |
4
5 |
Марченко Єлизавета-208-е
Воробйов Лука-111-і |
Бізнес- школа СумДУ
(кафедра економіки та бізнес- адміністрування з обласним Комітетом у справах молоді та спорту) 11-12 січня 2019 року |
І
ІІІ |
Скороходова Л.І. |
6
7 8 9 10 |
Гаврилів Анна-410 і
Теницький Олександр-410-і Черняк Олена-410-і Столбцова Аріна-213ж Лопандя Карина-213-ж |
X студентська конференція СумДУ «Перший крок у науку»
24 лютого 2019 р. |
І
ІІ |
Овсянко А.М.
Пономаренко Н.П. |
11
12 13 |
Емма Віолетта Серсел
Анна Чмутенко-410-і Анастасія Якубовська |
Сумський обласний літературний конкурс «Студліт», номінація «Проза» | ІІ
ІІІ ІІІ |
Пономаренко Н.П. |
14 | Чмутенко Анна-410-і | Всеукраїнський конкурс учнівської та студентської творчостіім. Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя», присвячений Лесі Українці | ІV | Пономаренко Н.П. |
15 | Худенко Аліна-208-е | ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови
20 березня 2019 р. |
ІІІ | Пономаренко Н.П. |
16 | Ворушов Євгеній 110-і | ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики 19 березня 2019 р. | ІІ | Вороніна Н.К. |
17 | Лещенко Іван- 210-і | Обласна олімпіада з англійської мови 28 березня 2019р. | І | Безматна Г.І. |
18
19
20 |
Чмутенко Анна-410-і
Худенко Аліна- 208 –е
Якубовська Анастасія-313-ж |
Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Україна починається з мене».
м. Львів, 2019 |
Номінація «Пост у соцмережі», «Поезія»
Номінація «Поезія» Номінація «Поезія»
|
Пономаренко Н.П. |
21
22 23 |
Шкарупа Даніїл –210-і
Білоус Аліна-210-і Ворушов Євгеній-110-і |
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики і КТ
09 квітня 2019 р. |
ІІ
ІІ ІІІ |
Лобова В.В. |
24
|
Ворушов Євгеній-110-і | ІІ етап олімпіади з фізики
25 квітня 2019 р. |
ІІІ | Голубкова І.М. |
25
26 27 28 29 30 31 32 |
Медведєв Михайло. – 410-і
Теницький Олександр – 410-і Рудик Віталій- 410-і Філатова Марина – 410-і Рубцова Анастасія – 410-і Рудик Віталій- 410-і Медведєв Михайло. – 410-і Чмутенко Анна – 410-і |
XVІІ Міжнародний конкурс з Веб-дизайну та комп’ютерної графіки
номінація «Краща програмна реалізація» номінація «Краще інформаційне наповнення» |
І
ІІ ІІІ ІІІ ІІ ІІІ ІІІ ІІІ
|
Ровна А.В.
Дорошкова О.М.
Ананченко Ю.М.
Ровна А.В. Ананченко Ю.М.
|